Schody / Drzwi

Usługi stolarskie - Krzysztof Janeczek
projektowanie i produkcja schodów drewnianych
oraz drzwi drewnianych na wymiar

Parę słów o naszej firmie.

Schody drewniane gięte
Podstawą naszej działalności jest wieloletnia tradycja i doświadczenie w branży stolarskiej. Od samego początku zajmowaliśmy się projektowaniem i produkcją schodów drewnianych giętych. Ponieważ schody drewniane w domu traktowane są już przez wielu z Państwa jako ekskluzywny mebel, który powinien pasować do reszty wystroju pomieszczeń, kolejnym krokiem było wprowadzenie do naszej oferty również drzwi drewnianych. Dzięki temu oferowane przez nas drzwi drewniane doskonale współgrają z pozostałym wystrojem wnętrza i schodami drewnianymi.

Obecnie naszą specjalnością są więc schody drewniane gięte oraz drzwi drewniane.

Podczas prac zawsze dążymy do doskonałości w formie, dbając o najmniejsze szczegóły i detale każdych tworzonych schodów i drzwi. Mamy również na uwadze solidność podczas procesu produkcji, gdyż bez tego produkt finalny nie byłby doskonały. Słuchamy uważnie Klientów i materializujemy ich wizje dotyczące wyglądu i funkcjonalności schodów. Naszym celem jest pełna satysfakcja Klientów i ich zadowolenie z posiadania nowego ekskluzywnego mebla jakim stają się nasze schody z drewna i/lub drzwi z drewna.

Schody drewniane to zawsze konstrukcja przestrzenna o nieograniczonych formach i dowolnej aranżacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu śmiało podejmujemy się każdego wyzwania - od najprostszych schodów po najbardziej skomplikowane i oryginalne formy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno schody drewniane proste jak i schody drewniane gięte.

Pomimo iż nasza siedziba mieści się pod Wrocławiem obsługujemy również Klientów spoza woj. dolnośląskiego. Oferujemy i montujemy więc nasze schody drewniane i drzwi drewniane Klientom w całej Polsce.

Pamiętajcie Państwo, schody drewniane to jedna z najważniejszych rzeczy wyposażenia domu i poza funkcją pokonywania poziomów są jego ozdobą. Istnieje więc potrzeba posiadania dobrego projektu schodw i bardzo starannego ich wykonania. Uważamy, że sprostamy Państwa potrzebom gdyż specjalizujemy się w produkcji schodów gietych już od kilkunastu lat i znamy się na tym jak mało kto. Dlatego możemy Państwa zapewnić, że należycie zrealizujemy najbardziej skomplikowane projekty.

Zapraszamy do zapoznania się ze schodami drewnianymi i drzwiami drewnianymi przedstawionymi w naszych galeriach oraz zachęcamy do kontaktu z nami.

Krzysztof Janeczek